Kiirlaenud eraisikutelt, TF Bank väikelaen

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Väikelaenud
Vambola Meri

Laenupakkumiste võtmist erinevate pakkujate poolt võib võrrelda mistahes teenuse või kauba ostmisega. Ei ole ju mõtekas koheselt esimest poest osta, vaid mõttekam on erinevate pakkujate hindasid omavahel võrrelda ja nii leida soodsaim valik. Laenude puhul tihti unustatakse võrdlemine ära ja võetakse huupi esimene ettejuhtuv laen, mis ei ole kindlasti majanduslikult kõige mõistlikum tegevus.

Kiirlaenud eraisikutelt; TF Bank väikelaen
Erlend Aavik

Inglisekeelse nimega „Boiler Room“ on film, mis tuleb paljudel esimesena meelde, kui mõelda rahateemalistele filmidele

Tere tulemast Bigbanki iseteenindusse!
Kauri Rootare

Tuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 75 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 18,58%, igakuine laenu tagasimakse 121,32 eurot, laenu tagasimaksete summa 7279,58 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7444,58 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Parimad Kiirlaenupakkujad & Kiirlaenud Eestis
Karl Toom

PARIM PAKKUJA: Parim pakkuja on hetkel Bondora, mis pakub kuni 10 000 eurot laenu kõigest 12% aastaintressiga. Laenu saab kiirelt ja mugavalt ilma kodust lahkumata ning raha jõuab kontole koheselt. Bondora kiirlaen sobib ideaalselt nii eraisikule kiirete kulude katteks kui ka ettevõtetele ja firmadele. Laenajateks on teised eraisikud, portaal on vahendaja ja kontrollorgani rollis. Lisaks investeerimis võimalus ning lapse kasvukonto loomine. Võiks olla kiirlaenu võtmisel eelistatuim portaal. Bondora kiirlaenutaotlus SIIN.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*