Kiirlaenud.Eesti sularahas, kiirlaenud ilma pangaväljavõteta

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Parimad Kiirlaenupakkujad & Kiirlaenud Eestis
Juri Laas

Kiirlaenud sularahas on aga aeglasemad, kuna tuleb minna postkontorisse järgi. Interneti kiirlaenud ilma palgatõendita on kiiremad ja need laekuvad pärast laenutaotluse ülevaatamist Sinu kontole ja seda 24 tundi päevas ning seitse päeva nädalas. Reeglina võtab see aega kõigest 15 minutit ja on sobilikud kiirete väljaminekute finantseerimiseks, sest pikemaks ajaks ja suurtes summades neid ei anta. Reeglina jäävad pakkumiste summad mõnesaja euroni. Suuremaid laene väljastatakse siis, kui klient on varasemalt kiirlaenu võtnud ja on korrektselt pidanud maksegraafikutest kinni.

Kiirlaen sularahas
Kalev Nurme

Kiirlaenusid väljastavad peaaegu kõik Eesti pangad. Kuid SMS-laenusid väljastavad ainult mõned pangavälised finantsasutused – pangad ei soovi võtta enda peale liiga suuri riske. Pangavälistes asutustes kompenseeritakse kõrgeid riske kõrgete intressimääradega (kuni 60% aastas). Raha väljastatakse kas sularahas või kantakse laenusaaja pangakontole – vastavalt soovile.

Parimad Kiirlaenupakkujad & Kiirlaenud Eestis
Vambola Meri

Kiirlaenu sularahas saab taotelda telefoni, e-maili või interneti teel laenupakkuja veebilehel. Pärast positiivset vastust laenutaotlusele tuleb minna esindusse või lähimasse Eesti Posti postkontorisse, kuhu tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument tõestamaks, et olete just see, kes taotles laenu. Pärast isiku tuvastamist väljastatakse Teile laen sularahas. Edasi toimuvad tagasimaksed kokkulepitud viisil. Postkontorist kiirlaenu väljastamine on väga kiire ja mugav. Ainukeseks tüliks ongi leida lähim Eesti posti postkontor, aga reeglina kiirlaenupakkujad ütlevad, kus on Teil kõige mõttekam minna.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*