Kuidas käituda, kui pole võimalik laenu tagasi maksta õigel ajal?

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Kuidas käituda, kui pole võimalik laenu tagasi maksta õigel ajal?
Mairo Kalda

Üks suurimaid vigu, mis tehakse probleemide tekkimisel, on olukorra ignoreerimine. Mõeldakse, et järgmisel kuul tuleb ehk suurem sissetulek ja siis saab lihtsalt tasuda laenumakse tagantjärgi. Paraku on sellise plaani tulemus aga peaaegu alati negatiivne. Laenuandja võib saata meeldetuletuse ja võlateatise juba 5-10 päeva pärast maksega hilinemist, mistõttu ei tohiks mõelda, et viivitamine asja paremaks muudab – teatised on tasulised, rääkimata sellest, et kahjuks ei pruugi finantsid taastuda ka järgmisel kuul. Nii saavad alguse koledad võlakeerised ja palju muud negatiivset, mis on kurnav nii emotsionaalselt, vaimselt kui ka finantsiliselt.

Kuidas käituda, kui pole võimalik laenu tagasi maksta õigel ajal?
Aare Magi

Tõenäoliselt laena 2000, tagasi maksad 2001 € tähendabki seda, et nii hea diil on uuele kliendile

Kuidas käituda, kui pole võimalik laenu tagasi maksta õigel ajal?
Margaret Ilves

Väike lõõgastumine on tegelikult ka tervitatav, kuna võlgadega tegelemine on selgelt stressirohke ja emotsionaalselt kurnav

Kuidas laenu tagasi maksta?
Jaanika Valjas

Maksekorralduses palume kindlasti ära märkida viitenumber ja selgitusse lisada arve number. Juhime Teie tähelepanu, et Teie viitenumber ei ole personaalne, vaid muutub iga kord uut laenu võttes. Laenulimiidi puhul jääb viitenumber samaks.

Juhul kui Te ei ole arvet kätte saanud hiljemalt 15 tööpäeva jooksul peale laenusumma väljastamist, palume võtta ühendust klienditeenindusega. Arve mittekättesaamine ei vabasta kohustusest seda õigeaegselt tasuda.

Juhul kui olete sattunud makseraskustesse, siis palun võtke meiega koheselt ühendust telefonil 6 652 422 või e-maili aadressil [email protected] Tehke seda kindlasti, sest kui laen ei ole tähtajal tagastatud, antakse nõue edasi inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Laenu tasumata jätmisel võivad Teil tulevikus tekkida raskused edaspidiste laenude taotlemistega teistest finantsasutustest.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*