Kuidas lõpetada palgapäevast palgapäevani elamine

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Kuidas lõpetada palgapäevast palgapäevani elamine
Heiki Puhvel

Soovide all lähevad aga näiteks ajakirjatellimused, kohvikus käimised ja muud kulutused, mis ei ole elamiseks hädavajalikud

Kuidas lõpetada palgapäevast palgapäevani elamine
Kunnar Olesk

Üks põhjuseid, miks palgast ei tule enam elamiseks välja, võib peituda rohkete krediiditoodete kasutamises, eriti, kui oled kasutanud selliseid, mis tuleb 30 päeva jooksul tagasi maksta – neid tuntakse ka palgapäevalaenude nime all. Võib juhtuda, et sul on üks kitsas kuu, mistõttu otsustad kasutada kiiret laenutoodet, kuid kuna see tuleb järgmine kuu tagasi maksta, jääd järgmisel kuul hätta rahaliselt. See võib ajendada sind uut krediiditoodet võtma, mis tuleb taas järgmine kuu tasuda. Märkad mustrit? Just nii satuvad inimesed sügavatesse võlaprobleemidesse.

Kuidas lõpetada palgapäevast palgapäevani elamine
Janek Rebane

Kiirlaenu pakkumiseks peab laenu andjal olema Finantsinspektsiooni tegevusluba

Laenme
Vambola Meri

You can add location information to your Tweets, such as your city or precise location, from the web and via third-party applications. You always have the option to delete your Tweet location history.
Learn more

Finora Capital
Juri Laas

Võrdlesime nii pankade väikelaenu kui krediidiasutuste väikelaenu

Laen.ee
Anne Valbe

See tähendab, et kui sa teed ostu, siis võtab rakendus automaatselt summa, mille investeerib teatud fondi

Saada lugu
Karl Toom

On üsna tõenäoline, et enamik nendest kommenteerijatest on loonud endale tugeva kaitserefleksi, kuigi tegelikult saaksid nad oma elujärje parandamiseks väga palju ette võtta. Tuleb leida motivatsioon ja hakata tegema asju, mis esmapilgul võivad tunduda ebamugavad ja rasked. Tuhanded inimesed on tõestanud, kui oma mugavuskapslist välja tulla, siis on võimalik samm-sammult oma rahaasju tundmatuseni parandada.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*