Kus võtta kiirlaenu, kiirlaenude võrdlustabel

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Kus võtta kiirlaenu; kiirlaenude võrdlustabel
Aare Magi

Võttes väikelaenu 1000€ (laenuperiood 12 kuud), tuleb tagasi maksta

Kiirlaen
Anne Kalda

Nii lühiajaline väikelaen kui kiirlaen on mõlemad peaaegu alati ilma tagatiseta laenud, mis tähendab, et laenuvõtja ei pea laenatud summale seadma lisatagatist ehk pantima laenu tagatiseks ühtegi vara. Taotlejale kõige väiksemate nõudmistega pakutav kiirlaen on aga kõrgema riskitasemega laen ning seetõttu alati suurema krediidi kulukuse määraga kui tarbimislaenud mujalt. Soovitame, et uuriksite enne kiirlaenu võtmist ka kõiki teisi laenupakkumisi ja kaaluksite lühiajalisele laenule võimalikke alternatiive – näiteks ühisrahastusportaale ja krediidikontot.

Kiirlaenud Eesti soodsaimatelt laenuandjatelt!
Salme Nurme

Projekt Parimkiirlaen.ee on loodud selleks, et anda tarbijale võimalus võrrelda kiirlaenu pakkumisi kõige usaldusväärsematest laenuandjatest. Peamiseks kriteeriumiks kiirlaenu teenuste võrdlemisel on krediidi kulukuse määr, kuna see on kõige objektiivsem näitaja soodsaima pakkumise valimisel. Võrdlemisel on kasutatud andmeid, mis on avaldatud laenuandjate kodulehtedel. Kui Sa märkasid, et andmed meie kodulehel on valed, siis anna meile sellest teada aadressil info@Parimkiirlaen.ee.

Leia kõige soodsam kiirlaen siit
Margaret Ilves

Selleks, et end mitte lõhki laenata, tasuks vältida ka olukorda, kus Sa võtad järjest mitu kiirlaenu või sa kasutad ühte kiirlaenu selleks, et teist laenu tagasi maksta. Suurte summade laenamise asemel tasuks laenata pigem vähem ning see eeskujulikult tagasi maksta. Sellega tõestad Sa laenuandjale, et Sa tuled oma finantsiliste kohustustega toime. Kui laenuandja saab Sind usaldada ja teab, et Sa ei satu uuesti makseraskustesse, on tulevikus lihtsam saada ka pikaajalisemat ning suuremat laenu.

Kiirlaenud
Karl Toom

Suurima turuosaga kiirlaenu pakkuja ning teevad väljamakseid kõige tihedamini (3x tunnis). Kui soovite kiirlaenu asemel krediidikontot, siis Credit24 pakub ka soodsaimat krediidikontot. Iseteenindus on avatud 24/7 ning maksepuhkust pakutakse tasuta (pangad küsivad lisatasu maksepuhkuse eest). Halb külg? Minimaalne laenuperiood on 6 kuud. Sobib isikule, kes tahab kiirlaenu 15 minutiga kätte saada ning kellele sobib pikem laenuperiood.

Kiirlaenud
Ivo Viiding

Veel enam. Me soovitame avada kontod võimalikult paljude kiirlaenupakkujate veebilehtedel ja täita taotlused, et nii võrreldes leida kõige parem ja soodsam kiirlaen. Olgu veel öeldud, et kiirlaenupakkujate veebilehtedel on orienteeruvad kuumaksed, kus teinekord puuduvad lisatasud, mida näidatakse alles laenutaotluse esitamisel. Alati võrrelge laene ja lõplik tõde tuleb välja laenupakkumisel.

Kus võtta kiirlaenu; kiirlaenude võrdlustabel
Erlend Aavik

Kui Teil on hea sissetulek ning vähe kohustusi, siis tasub kindlasti võtta pangast väikelaenu, sest saate hea intressi ning kogu laenu tagasimakse tuleb soodsam

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*