Kust saab töötu laenu võtta, esimene SMS laen tasuta

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

SMS laen Laen.ee-st
Erlend Aavik

SMS laen (ingl. SMS credit) on kiirlaen, mida saab võtta, saates laenuandjale kindlaksmääratud tekstiga SMSi. Taotlust ei ole vaja täita interneti teel, piisab vaid mobiiltelefonist. Klient peab olema registreeritud laenuandja süsteemis teenuse kasutajana.

Kust saab töötu laenu võtta; esimene SMS laen tasuta
Mairo Kalda

Vali pakkumine, kus esimene laen on tasuta ehk saab esimese laenu intressita. Need on reeglina eripakkumised ja siit need kõik leiab.

Kust saab töötu laenu võtta; esimene SMS laen tasuta
Kauri Rootare

Šarmika Tom Cruise-ga peaosas film räägib spordimänedžerist, kes saab omamoodi moraalse ilmutuse ja loob üleskutse, milles innustab kogu ettevõtet vähem rahast hoolima

SMS laen 2019
Janek Rebane

Telefoninumber *

Sms laen
Alar Peetre

Enamasti võetakse smslaenu kiireloomuliste olukordade lahendamiseks. Näiteks ootamatud olukorrad: külmkapp läks katki aga palgapäeva pole veel olnud. Selge on see, et ilma külmkapita on isegi paar päeva raske elada, siis tuleb appi kiirlaen. Paljud kiirlaenu andvad ettevõtted ei küsigi põhjust, miks te laenu võtta soovite. Sellele vaatamata tasuks laenu võttes olla vastutustundlik ega võtta seda lihtsalt pidutsemiseks või raiskamiseks. Olenemata liigist on laen endiselt kohustus, mille korralikult tasumist teilt oodatakse.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*