Laen kuni 500 eurot, laenud auto tagatisel

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Laen Auto Tagatisel
Erki Mitt

Paljud laenufirmad ei nõua oma klientidelt palgatõendit ning leping sõlmitakse mõne tunniga. Selliseid laenusid antakse palju kiiremini kui kinnisvara tagatisel. Enne transpordivahendi tagatisel võetava laenu vormistamist hindavad laenuvõtja autot laenufirma kompetentsed töötajad, kellel on vastav akrediteering. Pärast auto turuhinna kindlaks määramist võib laenuvõtja saada laenu. Laenuperiood võib olla 6-7 aastat. Läbisõit reeglina tähtsust ei oma. Paljude laenufirmade põhireegli järgi peavad laenuvõtjal olema dokumendid, mis kinnitaksid, et just tema on selle transpordivahendi omanik.

LAENUKALKULAATOR
Margaret Ilves

Tähelepanu! Laen on finantskohustus. Tutvu laenulepingu tingimustega
ning kaalu oma otsus hoolikalt läbi. Vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Laen auto tagatisel
Mairo Kalda

Soovides osta autot, ei ole alati inimesel võimalik tasuda selle eest kohe tervet summat ning sellisel juhul appi tuleb autoliising ettevõttelt Inbank. Sellise laenu tingimuste kohaselt võib saada auto, veetranspordi või mootorratta ostuks kuni 10 000 eurot. Laenuperioodi pikkust määratakse laenu vormistamise protsessi käigus, kuid maksimaalselt võib see olla kuni 60 kuud.

Autolaen, autoliising ja laen auto tagatisel
Erko Kass

Esimese asjana peab laenusaaja enne autoliisingu või autolaenu avalduse sisse viimist minema välja valitud krediidiasutuse veebilehele, tutvuma kõigi nende poolt pakutavate teenuste nõuetega ja tingimustega. Siis tuleks kasutada laenukalkulaatorit, märkides vajamineva laenusumma ja -tingimused, mille alusel arvutatakse tema igakuine laenumakse. Pidage meeles, et autoliisingu kalkulaatori tulemused on ligikaudsed, pärast laenuvõtja maksevõime ja muude esitatud andmete kontrollimist võidakse esitada individuaalsed laenutingimused.

Laen kuni 500 eurot; laenud auto tagatisel
Anne Valbe

Xlaenu eesmärk on inimeste laenuteadlikkust tõsta

Autolaenud
Ivo Viiding

Kuna autokiirlaen on olemuselt tagatisega väikelaen ehk antud juhul on laenu tagatiseks auto, siis seetõttu on autokiirlaenul on ka väiksemad intressimäärad võrreldes autolaenuga (laen auto ostuks), sest tagatis aitab laenuandjal riske maandada. Samas intressid jäävad mõlemal kõrgemaks kui autoliisingul, aga autoliising eeldab juba vähemalt 10% omafinantseeringut.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*