Laen maksehäirega, laenan raha

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Laen maksehäirega; laenan raha
Salme Nurme

Hinnang kujunes,  kui hindasin lepingutingimusi, krediidikulukusemäära, laenukalkulaatori sõbralikkust, laenutingimuste läbipaistvust ja üldiselt seda, kui palju infot laenajale kuvatakse veebilehel

Laen maksehäirega; laenan raha
Piret Pihlak

Kas sa oled kursis soovitud laenu tegeliku intressiga?

Laen maksehäirega
Anne Kalda

Kahjuks tähendab see ühtlasi, et võid aga ka oma kodust ilma jääda. Võimalike probleemide tõttu ei soovitatagi laenata raha maksehäirete korral, isegi, kui sulle tundub, et suudad laenu tasuda. Kui soovid laenata raha lühiajaliselt ja kiiresti, ent sul on maksehäired, oleks mõistlik pöörduda näiteks pandimajade poole, viies oma vara sinna ja saades raha vastu. Võib-olla on sul vanu tehnikaesemeid, mida sa ei vaja? Nii saad kiire rahavajaduse rahuldatud, kuid kuna pandimajas ei küsida krediiditausta, ei ole ka maksehäired mureks. Ole igal juhul laenamisega ülimalt ettevaatlik, eriti siis, kui sul on kunagi olnud maksevõimekusega probleeme.

Laen maksehäirega
Janek Rebane

Ferratum Bank pakub paindlikke laene, mis laekuvad kontole vaid mõne minutiga. Ferratumi pakutavad tagatiseta laenud sobivad väiksemate kulude katteks. Ferratumi laenud on kiirlaen, laenulimiit ja tarbimislaen. Kuid kuidas leida laenude seast sobivaim? Kiirlaen sobib väikeste või ootamatute kulude katteks. Kiirlaenu anname kuni 300 € ja laenusumma tuleb tagastada 30 päeva jooksul. Laenulimiit on paindlik laen klientidele, kes vajavad sageli lisaraha. Laenulimiit on summa, mille ulatuses saab igakuiselt laenu võtta, ja see on seatud vastavalt kliendi maksevõimele. Laen tagastatakse korraga või igakuiste osamaksetena. Tarbimislaenu pakume 1000–3000 € ja laenusumma tagastamisaeg on pikem, 2–3 aastat. Ferratumi laenud võimaldavad leida igaks olukorraks sobiva. Olgu tegemist ammu-oodatud puhkusereisi, ootamatu hambaravi, autoremondi või olukorraga, mil raha saab lihtsalt enne palgapäeva otsa – kiirlaen, laenulimiit või tarbimislaen tulevad appi.
 

Laenud – Laen
Hanna Kuusik

Võlgade refinantseerimine
Refinantseerimislaen
Laenude refinantseerimine
Laenu refinantseerimine
-Väikelaenu refinantseerimine
-Kiirlaenu refinantseerimine
Kiirlaenude refinantseerimine
Liisingu refinantseerimine
Kodulaenu refinantseerimine
Refinantseerimine tagatiseta
Refinantseerimine ilma tagatiseta
Laenu refinantseerimine tagatiseta
Laenu refinantseerimine ilma tagatiseta
Laenu refinantseerimine maksehäirega
Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel

Laen maksehäirega
Kauri Rootare

Reeglina maksehäirega laenu ei saa ja võimalus laenusaamiseks on sel juhul väga väikene. Kui aga on soov, siis võib proovida esitada taotlused, sest taotlemine on tasuta ja reeglina saab kohe vastuse. Taotlemiseks klõpsata siin ja valida omale nimekirjast soovitud laenupakkuja(d).

Soodsad Väikelaenud & Kiirlaenud
Mairo Kalda

function openCity(evt, cityName) {
var i, tabcontent, tablinks;
tabcontent = document.getElementsByClassName(“tabcontent”);
for (i = 0; i < tabcontent.length; i++) { tabcontent[i].style.display = "none"; } tablinks = document.getElementsByClassName("tablinks"); for (i = 0; i < tablinks.length; i++) { tablinks[i].className = tablinks[i].className.replace(" active", ""); } document.getElementById(cityName).style.display = "block"; evt.currentTarget.className += " active"; } // Get the element with id="defaultOpen" and click on it document.getElementById("defaultOpen").click();

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*