Laen mongost, kiirlaen 15 minutiga

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Kiirlaenud
Vambola Meri

Kui  kõik teie dokumendid on korras, siis saate oma kiirlaenu kätte kõigest minutite kuni paari tunniga. Laenu saamise kiirus oleneb mitmetest faktoritest nagu näiteks: millal kiirlaenu taotlesite, kui pikad on laenutaotluste järjekorrad, kui kiiresti töötab teie pank või kas teil on laenu väljastava ettevõttega sama pank. Kõik need faktorid mängivad laenu saamise kiiruses suurt rolli. Selleks, et kiirlaenu saamise protsessi omalt poolt kiirendada vormistage laenuavaldus tööajal, kasutage laenu väljastavat ettevõtet, millel on sama pank, mis teil ning olge oma krediidivõimekuses enne laenu taotlemist kindel.

Kiirlaen
Aare Magi

Nii lühiajaline väikelaen kui kiirlaen on mõlemad peaaegu alati ilma tagatiseta laenud, mis tähendab, et laenuvõtja ei pea laenatud summale seadma lisatagatist ehk pantima laenu tagatiseks ühtegi vara. Taotlejale kõige väiksemate nõudmistega pakutav kiirlaen on aga kõrgema riskitasemega laen ning seetõttu alati suurema krediidi kulukuse määraga kui tarbimislaenud mujalt. Soovitame, et uuriksite enne kiirlaenu võtmist ka kõiki teisi laenupakkumisi ja kaaluksite lühiajalisele laenule võimalikke alternatiive – näiteks ühisrahastusportaale ja krediidikontot.

Kiirlaen
Karl Toom

Kiirlaen on mugav võimalus saada rahaabi lühikeseks perioodiks juhul, kui vajate raha ostude eest tasumiseks või ettenägematute kulude finantseerimiseks. Saadud raha võite kasutada mis tahes tarbimisvajaduseks. Taotluse saate esitada Laen.ee partneri Smsmoney.ee lehel, kuhu Teid suunatakse ümber vastavale nupule vajutades.

Kiirlaenud Eestis
Erlend Aavik

Kui võlausaldaja ei maksa krediidiasutusele laenu summat ja laenu kasutamise intressi kindlaksmääratud aja jooksul, kogub krediidiasutus laenu makseviivituse eest trahvi. Laenuandjad pakkuda täiendavat 3 tööpäeva laenuandja oli võimalik teha järgmise makse või maksma kogu laenu summa ettenägematute viivituste seotud sularahata rahaülekande. Kui krediidiasutus ei saa lepingus kokkulepitud makset õigeaegselt kätte, siis pöördub see krediidiandja poole ja meenutab maksejõuetusest tulenevaid tagajärgi. Kui kaua ei puutu laenuandja ja laenumaksete ei ole krediidiasutus maksab trahvi, mille suurus on üldjuhul võrdne 0,1% laenusummast, täpne trahvisummade viivituse tuleks täpsustada allkirjastamisel lepingu säte krediidi teenuseid. Tuleks meeles pidada, et laenu tähtaja mittejärgimise korral võidakse andmed võla kohta üle kanda võlgnike registrisse ja kogumisorganisatsioonidesse. Tungivalt soovitatakse teha makseid õigeaegselt maksete tegemisega seotud ettenägematu olukorra korral viivitamatult krediidiasutusele, kes laenu andis. Maksete tegemise ajastuse kohta saate teada iga krediidiasutuse krediiditeenuste osutamise lepingu allkirjastamisel. Juhul laenu õigeaegselt (või alguses, kui leping seda ette näeb), siis on hoone ise hea krediidi ajalugu, mis aitavad teil hiljem saada laenu suuremate summade. Banks.expert veebisait ei anna finantsteenuseid ega pane raha pakutava teabe jaoks raha.

Soodsad Väikelaenud & Kiirlaenud
Einar Rootare

function openCity(evt, cityName) {
var i, tabcontent, tablinks;
tabcontent = document.getElementsByClassName(“tabcontent”);
for (i = 0; i < tabcontent.length; i++) { tabcontent[i].style.display = "none"; } tablinks = document.getElementsByClassName("tablinks"); for (i = 0; i < tablinks.length; i++) { tablinks[i].className = tablinks[i].className.replace(" active", ""); } document.getElementById(cityName).style.display = "block"; evt.currentTarget.className += " active"; } // Get the element with id="defaultOpen" and click on it document.getElementById("defaultOpen").click();

Credit 24 laenud: krediidikonto & kiirlaen 15-minutiga
Kauri Rootare

Credit24 vaieldamatu rahva lemmik ja juhtiv lühiajaliste laenude väljastaja Eestis. Oma üle 120-tuhandele kliendile on Credit24 väljastatud laene rohkem kui 128 miljoni euro eest, säilitades seejuures 97% kliendirahulolu. Kliendid kiidavad eelkõige Credit24 kasutajasõbralikku klienditeenindust ning hindavad pakutavaid kaasaegseid rahalahendusi – krediidikontot ja tagatiseta väikelaenu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*