Laen on mõeldud ajutiste finantsvoogude katteks või investeeringuna

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Kiirlaen
Piret Pihlak

Nii lühiajaline väikelaen kui kiirlaen on mõlemad peaaegu alati ilma tagatiseta laenud, mis tähendab, et laenuvõtja ei pea laenatud summale seadma lisatagatist ehk pantima laenu tagatiseks ühtegi vara. Taotlejale kõige väiksemate nõudmistega pakutav kiirlaen on aga kõrgema riskitasemega laen ning seetõttu alati suurema krediidi kulukuse määraga kui tarbimislaenud mujalt. Soovitame, et uuriksite enne kiirlaenu võtmist ka kõiki teisi laenupakkumisi ja kaaluksite lühiajalisele laenule võimalikke alternatiive – näiteks ühisrahastusportaale ja krediidikontot.

Kiirlaen
Jaanika Valjas

Kiirlaen on mugav võimalus saada rahaabi lühikeseks perioodiks juhul, kui vajate raha ostude eest tasumiseks või ettenägematute kulude finantseerimiseks. Saadud raha võite kasutada mis tahes tarbimisvajaduseks. Taotluse saate esitada Laen.ee partneri Smsmoney.ee lehel, kuhu Teid suunatakse ümber vastavale nupule vajutades.

Smsraha.ee laenud
Kalev Nurme

Mis teeb meist kiirlaenude turu pidevat liidri? Soodsad tingimused ja laenu taotlemise kiirus ning lihtsus. Hindame kõrgelt meie püsikliente! Püüame neile teha võimalikult palju soodustusi, pakkuda lisalaenu ja laenu pikendamise võimalusi.

JUST TEILE MÕELDUD LAHENDUSED
Juri Laas

Tähelepanu! Laenu väljastab HLÜ Geldex Eesti. Laenu saamiseks pead astuma HLÜ liikmeks. Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist mõtle oma otsus hoolikalt läbi, tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga.
Näide: kui laenusumma on 5 000,00 €, laenu tagastamise tähtaeg annuiteet graafiku järgi 5 aastat fikseeritud intressiga 15,02% aastas, lepingutasu 150 eurot, kogusumma  on 7 290 eurot, tagasimaksete summa on 7 140 eurot, KKM-i määr 17,68% aastas. Laenu saamiseks oleks vaja ka sõlmida kindlustusleping.

TF Bank Väikelaen
Alar Peetre

Laenu taotlemise põhitingimusteks on, et peab olema vähemalt 22-aastane (vaata ka kiirlaenud 18-aastastele) ning ei tohi olla maksehäireid. Laenutaotluse saab esitada väga mugavalt internetis, kus pärast laenutaotluse ankeedi täitmist kuvatakse laenuvastus koheselt Sinu arvutiekraanil. Laenutaotlust saab esitada SIIN.

Hüpoteeklaen 3 000 € – 200 000 €
Erko Kass

Hüpoteeklaen on laen, mille tagatiseks on korter, maja, suvila või erineva sihtotstarbega maa üle Eesti. Laen väljastatakse perioodiks kuni 15 aastaks, võimalusega perioodi ka pikendada. Hüpoteeklaen on mõeldud taotlemiseks nii eraiklientidele kui ka ettevõtetele ning võib kasutada vastavalt oma vajadustele.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*