Laen sissetulekuta, inkassokeskus refinantseerimine

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Laen sissetulekuta; inkassokeskus refinantseerimine
Aivar Ruutel

Boonuslaenu veebilehte sirvides ei torka silma klassikalised laenutooteid nagu kiirlaen , tarbimislaen või  krediidikonto

Laen sissetulekuta; inkassokeskus refinantseerimine
Juri Laas

Säästmine võib küll tunduda üsna keeruline, eriti kui poes on ahvatlevad allahindlused, ent kui sul on kindel eesmärk, mille poole sa säästmisega rühid ning kui sa esitad endale personaalseid väljakutseid, on sul enam kui üks põhjust, miks säästmisega järjepidevalt jätkata

REFINANTSEERIMINE
Erko Kass

OMEGA Laen pakub nii ettevõtetele kui ka eraisikutele võimalust refinantseerida oma olemasolevaid laenukohustusi paindlikel tingimustel. Tänu madalale laenuintressile ja võimalusele pikendada laenuperioodi suudame vähendada klienti laenukoormust. Refinantseerimist pakume intressiga alates 9% aastas, mida arvutatakse igakuiselt laenusumma jäägilt. Vajadusel saame pakkuda lisafinantseerimist kuni 50% tagatise turuväärtusest. Tagatise hindamisakti tüüpkorterite puhul mis asuvad Harjumaal üldjuhul ei nõuta, teiste tagatiste puhul sobib kuni 6 kuu vanune hindamisakt. Laenu refinantseerimisel tagatiseks võib olla korter, maja, äripind, kommunikatsioonidega ja liitumistega krunt Tallinnas või selle lähiümbruses, Tartus, Pärnus, Keilas ja Maardus.

Uudised
Aive Kallas

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele arvete väljastamise ning arvehaldusteenust ja otseloomulikult väga paindlikku inkassoteenust. Samuti pakume monitooringu ning sissenõude teenuseid  äri- ja eraklientidele. Inkassokeskus OÜ pakub ka erinevaid taustauuringu ning krediidivõime hindamise võimalusi, analüüse firmade ja eraisikute kohta.

Tere tulemast Bigbanki iseteenindusse!
Mairo Kalda

Pakume refinantseerimist summas 500 – 25 000 eurot intressiga alates 9,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood algab 12 kuust ja võib 500- kuni 7 000-eurose laenusumma korral olla kuni 60 kuud, 7 001 kuni 15 000-eurose laenusumma korral kuni 72 kuud ning 15 001 kuni 25 000-eurose laenusumma korral kuni 120 kuud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*