Laen smsiga, laenud ilma tõendita

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Laen smsiga; laenud ilma tõendita
Margaret Ilves

Juhul, kui ta solvub selle palve peale või ei soovi sulle andmeid näidata, võib karta, et tal ei olegi laenu võimalik tasuda, seega astuksid sa korraliku jama otsa, kui nõustuksid käendusega

Kiirlaen
Mark Mand

Kiirlaen on mugav võimalus saada rahaabi lühikeseks perioodiks juhul, kui vajate raha ostude eest tasumiseks või ettenägematute kulude finantseerimiseks. Saadud raha võite kasutada mis tahes tarbimisvajaduseks. Taotluse saate esitada Laen.ee partneri Smsmoney.ee lehel, kuhu Teid suunatakse ümber vastavale nupule vajutades.

SMS laen Laen.ee-st
Ivo Viiding

SMS laen (ingl. SMS credit) on kiirlaen, mida saab võtta, saates laenuandjale kindlaksmääratud tekstiga SMSi. Taotlust ei ole vaja täita interneti teel, piisab vaid mobiiltelefonist. Klient peab olema registreeritud laenuandja süsteemis teenuse kasutajana.

Laenud ilma konto väljavõtteta
Aare Magi

Kuna laenuandjal lasub kohustus kontrollida taotleja krediidivõimekust nii, et see võimaldab selgeks teha taotleja majandusliku olukorra, võib laenuandja paluda infot ka muude asjaolude kohta, lisaks konto väljavõttele. Seetõttu tuleks laenu võtmisel arvesse võtta, et lisaks arvelduskontode info esitamisele võib olla vajalik muude sissetulekute tõestamine ning kogu muu info, mis aitab laenuandjal selgeks teha, kas taotleja suudaks laenu tagasi maksta. Lihtsustatult võttes ei ole niivõrd oluline roll väljavõttel endal, kui lihtsalt sellel, et taotleja annaks laenufirmale piisavalt palju infot, mis võimaldaks konkreetselt välja selgitada taotleja maksevõimekuse. Seega, kui olid alla andnud, kuna arvasid, et laenud ilma konto väljavõtteta on end täiesti minetanud, kuid sul ei laeku näiteks sissetulek arvelduskontole, vaid sularahas, ei tähenda see, et laenu ei ole võimalik saada – sel puhul tuleks lihtsalt esitada laenutaotlusega koos palgatõend ja muu info oma sissetulekute ja väljaminekute kohta.

Väikelaenud kuni 25000 eurot
Mairo Kalda

See võib tunduda pikk ja isegi keeruline protsess, kuid kujutage endale ette, kui mitmeid sadu eurosid te nii säästa saate, investeerides pisut aega. Selleks, et mitte raisata teiste allikate informatsiooni analüüsimiseks aega soovitame teil võrrelda juhtivate Eesti laenufirmade käesolevaid krediiditingimusi otse meie veebilehel. See päästab teid vajadusest isiklikult krediidiettevõtete büroosid külastada ja endale laenutingimuste eraldi selgitada.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*