Laen tagatiseta, kiirlaenud 1 päevaga

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Tagatiseta laen – Ferratum tagatiseta väikelaenud
Kalev Nurme

Laenudokumentidega tegelemine võib olla tülikas, aeganõudev ja keeruline tegevus. Kui sooviksid seda vältida, on üks võimalus tagatiseta väikelaen. Ferratum tagatiseta laen on lihtne – me ei nõua tagatiste olemasolu. Ferratumi tagatiseta laenud on vahemikus 50 kuni 3000 eurot. Tagatisete väikelaenu taotlemine Ferratum võimaldab tagatiseta laene taotleda interneti (laenulimiit, tarbimislaen) või SMSi teel (kiirlaen). Tutvu meie veebilehel laenutingimustega ja leia endale sobiv summa ning periood. Oleme tööpäevadel avatud 8.00 – 20.00 ning nädalavahetusel 10.00 – 18.00. Väljaspool kontori lahtiolekuaegu saabunud laenutaotlused vaatame üle järgmise päeva hommikul. Kas teadsid, et uuele kliendile on Ferratum väikelaenud kiirlaen ja laenulimiit 30 päevaks 1€ fikseeritud tasuga? 

Tagatiseta laen
Mark Mand

Kuulutuseportaalides levivad tihti kuulutused ahvatlevate pealkirjadega „ laenud ilma konto väljavõtteta “, kuid hiljem avastatakse, et laenuandja oli pettur, kes kogus andmeid või hoopis nõudis kõrget laenutasu, ilma eales laenu väljastamata

Tagatiseta laen
Kunnar Olesk

Enne mistahes laenu taotlemist, ka siis kui selleks on tagatiseta laen, arvestage et tegu on siiski kohustusega, mida teil tuleb pikema aja jooksul tasuda. Seega tehke oma otsus laenu võtmisekohta kõiki valikuid põhjalikult kaaludes, sest ainult nii võtate laenu, mis on teile jõukoha ning mille jõuate ka hiljem tagasi maksta. Iga laen on kohustus, ärge unustage seda.

Laen eraisikult; kiirlaenud 1 päevaga
Egle Opik

Krediitkaardid jagunevad kolmeks: määratud tagasimaksega krediitkaart, püsimaksega krediitkaart ning vaba tagasimaksega krediitkaart

Tagatiseta laen ilma konto väljavõtteta
Aare Magi

Laenudokumentidega tegelemine võib olla tülikas, aeganõudev ja keeruline tegevus. Kui sooviksid seda vältida, on üks võimalus tagatiseta laen. Ferratum tagatiseta laen on lihtne – me ei nõua tagatiste olemasolu. Küll aga me ei saa garanteerida laenu andmist ilma konto väljavõtteta, kuna see läheb vastuollu vastutustundliku laenamise põhimõtetega. Iga laenuotsuse taga on põhjalik analüüs ning selleks võime me küsida ka konto väljavõtet. Ferratumi tagatiseta laen on vahemikus 50 kuni 3000 eurot. Tagatisete väikelaenu taotlemine Ferratum võimaldab tagatiseta laenu taotleda interneti (laenulimiit, tarbimislaen) või SMSi teel (kiirlaen). Tutvu meie veebilehel laenutingimustega ja leia endale sobiv summa ning periood. Oleme tööpäevadel avatud 8.00 – 20.00 ning nädalavahetusel 10.00 – 18.00. Väljaspool kontori lahtiolekuaegu saabunud laenutaotlused vaatame üle järgmise päeva hommikul. Kas teadsid, et uuele kliendile on Ferratum väikelaenud kiirlaen ja laenulimiit 30 päevaks 1€ fikseeritud tasuga? 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*