Laenud tagatiseta, ZiiP credit EE

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Laenud tagatiseta; ZiiP credit EE
Heiki Puhvel

Kui küsida, mis vahe on krediidikontol, väikelaenul ja autorahal, siis autoraha ja krediidikonto laenuperiood on 6 – 60 kuud, aga väikelaenul 3 – 36 kuud

Laenud tagatiseta; ZiiP credit EE
Aare Magi

Kui nii peaks juhtuma, siis ei ole ka probleemi taga mitte erinev suhtumine rahasse, vaid just nimelt oma armastatu reetmine

Tagatiseta laen
Vambola Meri

Eesti laenumaastik on pidevas arenemisest ja nüüd on reguleeritud moel võimalik võtta ilma tagatiseta laenu ka eraisikutelt. Enam ei pea seda tegema käest kätte, vaid selleks saab kasutada turvalist vahendajat, milleks on ühisrahastuplatvorm. See on virtuaalne koht, kus inimestel on võimalik ise laenu võtta ja oma raha välja laenata ning selle pealt intresse teenida. Paljud kliendid eelistavad oma rahamurede lahendamiseks just seda võimalust, kuna see tundub neile usaldusväärsem. Sageli on ka ühisrahastuse laenutingimused soodsamad ja paindlikumad, kuna paljuski otsustab teie soovitud laenu üle inimene, kes raha laenab.

Tagatiseta laenud
Ando Teder

Autolaen, erinevalt liisingust, on ilma sissemakseta (0-sissemaksega) ning ei vaja kaskokindlustust ehk on ilma kaskota. Sõiduk kuulub kohe kliendile.

Tagatiseta laen
Aive Kallas

Tagatiseta laen on mugav ja kiire viis jooksvate kulude katmiseks või millegi suurema ostmiseks. Laenutaotlust saad esitada ööpäevaringselt siin. Tagatiseta laen tähendabki seda, et Sul piisab vaid taotluse esitamisest – sa ei pea otsima käendajaid või oma vara panti panema.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*