Laenude refinantseerimine ja laenude ühtseks vormistamine, laenud maksehäiretega

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Laenude refinantseerimine ja laenude ühtseks vormistamine; laenud maksehäiretega
Juri Laas

Rakenduse üks miinus on asjaolu, et hetkel on olemas üksnes iOS versioon ning seega saavad rakendust nautida üksnes Apple toodete kasutajad

REFINANTSEERIMINE
Hanna Kuusik

OMEGA Laen pakub nii ettevõtetele kui ka eraisikutele võimalust refinantseerida oma olemasolevaid laenukohustusi paindlikel tingimustel. Tänu madalale laenuintressile ja võimalusele pikendada laenuperioodi suudame vähendada klienti laenukoormust. Refinantseerimist pakume intressiga alates 9% aastas, mida arvutatakse igakuiselt laenusumma jäägilt. Vajadusel saame pakkuda lisafinantseerimist kuni 50% tagatise turuväärtusest. Tagatise hindamisakti tüüpkorterite puhul mis asuvad Harjumaal üldjuhul ei nõuta, teiste tagatiste puhul sobib kuni 6 kuu vanune hindamisakt. Laenu refinantseerimisel tagatiseks võib olla korter, maja, äripind, kommunikatsioonidega ja liitumistega krunt Tallinnas või selle lähiümbruses, Tartus, Pärnus, Keilas ja Maardus.

Liida mugavalt kõik oma kallid laenud, liisingud ja järelmaksud üheks
Ivo Viiding

Kui oled juba Svea Finance’i klient siis sisesta oma isikukood ja parool ning vajuta nupule Sisene. Parooli ununemise korral vajuta viitele Unustasin parooli.Kasutajaks saad registreerida täites krediidilimiidi taotluse

  Esita krediidilimiidi taotlus

Laenude Refinantseerimine
Piret Pihlak

Eelkõige aitame kliente, kes ei jõua suure panga või liisingufirma ukseni vägagi erinevatel põhjustel – Kas siis karmimate nõuete, protseduuri keerukuse, keelebarjääri, liigse ajakulu või isikliku eelarvamuse tõttu (enda või tuttava negatiivne kogemus). Oleme valmis aitama ka juhul kui alustav firma vajab stardiraha või kui juba tegutseval ettevõttel napib käibevahendeid.

Laenude Refinantseerimine
Karl Toom

Ülaltoodud Bondora näitel, kus intressid algavad 8.98% aastas, 5.95% lepingutasuga ja 4-eurose haldustasuga, võttes €5000 perioodiga 5-eks aastaks intressiga näiteks 15% (ei pruugi alati miinimumintressi pakkuda), maksame ühes kuus 128.87 eurot. See summa ei ole ülejõu käiv ning laenatud 5000-euroga maksame tagasi oma eelnevad laenud, mis on nüüd asendatud €128.87 kuumakse (enne oli €400 kuus). Küll tuleb nüüd 5 aasta puhul tagasi maksta €7732.42 (€2404.96 intresse), mis on küll kallim, aga inimesele jääb kindel maksevõime, ta ei pea maksma enamus palka laenudeks ja ei teki viiviseid ega intresse.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*