Laenusummad €300 kuni €15000

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Coop Pank laenud: universaalne tagatiseta laen internetist
Aare Magi

Coopi kauplustes kulutatud summadelt teenib püsiklient iga kulutatud euro kohta teatud summas boonuspunkte. Mida rohkem klient kulutab, seda rohkem ta teenib. Süsteemi kõige esimesel astmel saab iga kulutatud euro pealt 5 punkti. Viimasel tasemel aga lausa 20 punkti. Boonuspunktid arvestatakse ümber rahaks vääringuga 1000 punkti = 1 €. Teenitud punkte saab kasutada Coopi kauplustes ostude eest maksmisel.

Inbank laen
Kalev Nurme

Inbank on tarbimislaenudele spesialiseerunud pank. Seega on üsna loogiline, et pakutakse autolaenu. Autolaen on oma olemuselt nagu väikelaen, sest tegu on tagatiseta laenuga. Kuigi, tasub märkida, et Inbanki autolaen on natukene erinevate laenutingimustega võrreldes väikelaenuga.

Laen
Kauri Rootare

Laialt levinud kiirlaenu saab võtta 50€-900€ ulatuses, laenutähtajaga 5 päeva kuni 12 kuud. Uuele kliendile on esimene laen summas kuni 300€ 25 päevaks intressivaba. Tarbimislaen on loodud suuremate välja minekute katmiseks näiteks remondi tegemiseks, kodutehnika soetamiseks, reisimiseks või hariduse finantseerimiseks. Laenu on võimalik taotleda internetist,  laenu summad jäävad vahemikku 500€-5000€, puudub lepingutasu, intress laenusummalt on 20% aastas ning laenu väljastatakse kuni 60 kuuks. Tarbimislaenu saamiseks peab laenutaotleja olema vähemalt 22 aastat vana ja esitama viimase 12 kuu pangaväljavõtte oma sissetulekute kohta. Juhul kui eelpool mainitud laenusummad peaksid pisut väikseks jääma pakub laen.ee lisaks käenduslaenu, mille laenusummad on kuni 7500€ ning tagasimakse tähtaeg kuni 60 kuud. Käenduslaenu saamiseks peab laenusoovijal olema stabiilse sissetulekuga täisealine käendaja, kes on käendusega nõus. Laen.ee väljastab laenu ka auto tagatisel. Sellisel juhul ei tohi auto olla vanem kui 13 aastat ning maksta vähem kui 3000€ ning peab kuuluma laenajale. Suurimate laenusummadega paistab silma laen kinnisvara tagatisel, mille intress on kuni 15% aastas ning maksetähtaeg 15 aastat. Sellist laenu saab võtta summas kuni 80% kinnisvara väärtusest.

Ekspressraha laenud: kiirlaen nädalavahetusel
Aive Kallas

Seoses pangakonto ja Tartu kontori kolimisega ei tööta Ekspressraha esindused ajutiselt laupäeviti. Kõnekeskus teenindab kliente esmaspäevast reedeni kell 8-18. Teenuseid pakutakse peatselt taas täie võimekusega – finantsteenused kiirelt ja kvaliteetselt. Ettevõte vabandab võimalike ebamugavuste pärast.

Väikelaen – Väikelaenud
Hanna Kuusik

Ühest Eestis tuntud pangast, saab taotleda väikelaenu summas €500-€10000 kuni viieks aastaks. Intressid algavad 9.9% aastas. Raha võib kasutada oma äranägemise järgi. 60-päevane rahulolu garantii tagab võimaluse väikelaen ilma täiendavate kuludeta tagastada, juhul kui otsustate, et pole siiski teenusega või lepingutingimustega rahul. Laenutaotluse väikelaenu, autolaenu või remondilaenu saamiseks saab esitada internetis ööpäevaringselt. Lepingut on võimalik allkirjastada digitaalselt ja ka pangakontoris või Omniva postkontoris. Internetis digitaalselt allkirjastatud taotlusega saate soodsama pakkumise. Laenu saamisel peab teil olema isikut tõendav dokument ning kontoväljavõtte teie kodupangast. Laenu saavad kõikide pankade kliendid.

Laenufirma kaudu saad sõlmida lepingu, mille tagasimakse suurus on igakuiselt fikseeritud ning sobib sinu eelarvele. Pangast võetud väikelaenude tagasimaksed algasid varem alles kolme kuu päevast. Pikem aeg tagasimaksetega alustamiseks andis suurema paindlikkuse. Tutvuge hetke laenupakkumiste tingimustega täpsemalt laenupakkuja koduleheküljel.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*