Laenusummad jäävad vahemikku 300 kuni 30000 eurot

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Kiirautolaen: kiirlaen auto tagatisel & autoliising
Juri Laas

Juhul kui tahate osta uut autot, kuid Teil on praegu mõni olemasolev laenukohustus – näiteks hetkel kasutuses oleva auto laen või liising, pakub Kiirautolaen erilist teenust – laenu refinantseerimist. Auto refinantseerimise eesmärk on lihtsustada järelmaksuga ostetud auto vahetamise protsessi. Autolaenu refinantseerimisprogrammi raames tasutakse muudes krediidiettevõtetes võetud autolaenud või -liisingud, misjärel väljastatakse Teile uus laen järgmise sõiduki ostuks. Samal ajal vormistatakse Teie vana kasutatud auto trade-in meetodiga uue auto ostu ettemaksuks. Uut laenu kasutatakse osaliselt ka vana laenu jäägi katteks. Vaata lähemalt https://kiirautolaen.ee.

Inbank.ee
Vambola Meri

Erinevalt paljudest teistest laenudega tegelevatest ettevõtetest saab Inbankis vastuse oma laenuavaldusele kõigest 1 minutiga. See tähendab, et isegi kui kliendile öeldakse laenust ära ei kaota ta palju aega ja saab laenu taotlemiseks pöörduda teise firmasse. Laenu intressimäärad pole sellel firmal madalaimad, kuid ka mitte kõige kõrgemad – 12,9% aastas. Rõõmu valmistab laenusummade valik – alates 300 kuni 10 000 euroni – see võimaldab laenu võtta nii palju kui  tõesti vajate. Laenuperiood on samuti paindlik – alates 6 kuust kuni 72 kuuni (teised laenufirmad pakuvad enamasti kuni 12 kuuks).

SmsRaha
Ando Teder

Kuid mida teha, kui teil on vaja tõsisemat laenu kuni 100 000 euroga, aitab teil kinnisvaraga tagatisega laen. Laenu tähtaeg on kuni 15 aastat ning tagatiseks on vara ise. Peale selle, kui antud laenude tagatiseks on laenuvõtja kinnisvara, saab ta kasutada seda raha omal äranägemisel järgi näiteks kulutades seda oma äritegevuse laiendamiseks või kinnisvara remontimiseks. Samuti on võimalik refinantseerida olemasolevate rahaliste kohustustega.

Laen.ee
Erki Mitt

Seda iseloomustavad väikesed laenusummad ja tagasimakse tähtajad- laenu antakse summad 100-1000 eurot, tähtajaga – 1 kuni 36 kuud. See on ideaalne väiksemate ostude tegemiseks ja ettenägematute kulutuste jaoks. Selle laenu puhul on huvitav, et vormistatakse see mitte Laen.ee veebilehel, vaid suunatakse teid nende partneri smsmoney veebilehele. Tagasimaksegraafik põhineb annuiteedil. Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine on lubatud. Kas Eestis laenu juba 18-aastaselt? See laen on teie võimalus! Intressimääraks on 4% kuus. Selle laenu teeb huvitavaks võimalus seda lisaks arveldusarvele saamisele kätte saada ka sularahas. Taoline laen on tuntud ka nime all “laen sularahas“.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*