Leia soodsaima intressiga autolaen

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Kust leida autolaen? Vaata siia – parimad autolaenud ühes kohas
Anne Kalda

Kuna uus auto ei ole just kõige odavam, on autoliising variandiks, kuidas saad lubada endale ka uuemat autot. Muidugi võid otsustada kasutatud sõiduki ostmiseks, kuid sellisel juhul pead olema eriti tähelepanelik, millise auto otsa satud. Uhiuue autoga tuleb kaasa ka tehasegarantii, nii et võid olla kindel, et saad üksjagu sõita, enne kui mingi probleem kummitama hakkab. Kasutatud autoga selliseid garantiisid ei kaasne. Muidugi võib auto vana omanik kinnitada, kuivõrd tubli raudratsu see auto on, ent pimesi usaldamise asemel kuluta pisut sellele, et saada sõltumatu spetsialisti hinnang. Tehnilisele ülevaatele raha kulutamine võib pikas plaanis päästa sind palju suurematest ja vastikumatest kuludest.

Leia soodsaima intressiga autolaen
Karl Toom

Muide, mu sõbra isa armastas öelda, et õige kaupmees solvub, kui temaga ei kaubelda

Leia soodsaima intressiga autolaen
Vambola Meri

Kuigi toetused ei kõla väga positiivse lahendusena, tasuks uurida ka võimalusi toimetulekutoetuse saamiseks

Seb arvelduslaen; soodsaima intressiga laen
Aive Kallas

Programm kalkuleerib su sissetuleku põhjal päevase eelarve, arvestab hulka ka igakuised vajalikud kulutused nagu kommunaalkulud ja muu sellise ning küsib isegi, kui palju raha sooviksid sa kuus säästa

Autoliising.org
Margaret Ilves

Autokiirlaen on kiire väike autolaen ehk kiirlaen auto tagatisel – abimees olukorras, kus vajate raha kiiresti. Taotluse saad esitada mugavalt ja paindlikult internetis, kus laenupakkujad ootavad sind. See ei võta kauem kümmekond minutit. Edasi suhtlete teenusepakkujaga, kellega lepite kokku dokumentide vormistamise osas. Auto tagatisel kiirlaen on ilma palgatõendita ja panga konto väljavõtteta. Vaata täpsemalt laenupakkuja koduleheküljelt.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*