Odav kiirlaen, odavad laenud ilma konto väljavõtteta

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Odav kiirlaen; odavad laenud ilma konto väljavõtteta
Einar Rootare

Otseselt ei soovita, sest krediidikulukusemäär on kõrge

Laenud ilma konto väljavõtteta
Aare Magi

Kuna laenuandjal lasub kohustus kontrollida taotleja krediidivõimekust nii, et see võimaldab selgeks teha taotleja majandusliku olukorra, võib laenuandja paluda infot ka muude asjaolude kohta, lisaks konto väljavõttele. Seetõttu tuleks laenu võtmisel arvesse võtta, et lisaks arvelduskontode info esitamisele võib olla vajalik muude sissetulekute tõestamine ning kogu muu info, mis aitab laenuandjal selgeks teha, kas taotleja suudaks laenu tagasi maksta. Lihtsustatult võttes ei ole niivõrd oluline roll väljavõttel endal, kui lihtsalt sellel, et taotleja annaks laenufirmale piisavalt palju infot, mis võimaldaks konkreetselt välja selgitada taotleja maksevõimekuse. Seega, kui olid alla andnud, kuna arvasid, et laenud ilma konto väljavõtteta on end täiesti minetanud, kuid sul ei laeku näiteks sissetulek arvelduskontole, vaid sularahas, ei tähenda see, et laenu ei ole võimalik saada – sel puhul tuleks lihtsalt esitada laenutaotlusega koos palgatõend ja muu info oma sissetulekute ja väljaminekute kohta.

Laenud ilma konto väljavõtteta – kas see on võimalik?
Heiki Puhvel

Kinnisvara tagatisel võetava laenu juurde kuulub ka kinnisvara hindamine. Laenuandjale ei piisa sellest, kui tagatis on Sinule erakordselt väärtuslik. Neil on vaja teada turuhinda, et ka iseennast laenu võimaliku tagasimaksmise korral kindlustada. Seetõttu ei tohiks see üllatusena tulla, kui laenu taotledes soovitakse hindaja kohapeale saata. Küll tuleb aga silmas pidada seda, et kinnisvara hindamine ei ole tasuta teenus ning ka lepingutasu on reeglina suurem kui tagatiseta laenul. Kui sa oled olukorras, kus laen kinnisvara tagatisel tundub parim valik, kaalu ka hindamisega kaasnevaid kulusid. Mõnikord võib juhtuda, et pärast seda tundub tagatiseta laen hoopis parema valikuna.

Laenud ilma konto väljavõtteta
Hanna Kuusik

Enamasti soovitakse konto väljavõtteta saada just väiksemat kiirlaenu. Kui on soov laenata vaid paarsada eurot, siis näib pangakonto väljavõtte esitamine lihtsalt üleliigse toiminguna. Paraku ei ole aga seadusest tulenevalt võimalik ühestki laenufirmast ega krediidiandjalt saada kiirlaenu ilma, et näitaksid oma väljavõtteid. Selle põhjuseks on lihtsalt sinu maksevõimekuse kontrollimine: laenuandja peab lähtuma vastutustundliku laenamise põhimõttest ja tegema kõik endast oleneva, et kontrollida laenusoovija võimet laenuga toime tulla.

Odav kiirlaen; odavad laenud ilma konto väljavõtteta
Ivo Viiding

Tõenäolisem on saada selle intressiga väikelaen, mis on integreeritud väikelaenu kalkulaatorisse

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*