SMS laenu refinantseerimine, Eestis votta SMS laenu

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

SMS laenu refinantseerimine; Eestis votta SMS laenu
Aare Magi

Island – Islandi elukulukuse põhjus on sarnane Bermudale – kuna tegemist on saareriigiga, tuleb enamus kaubast importida, mistõttu on ka hinnad kõrgemad kui mujal

The Blog
Vambola Meri

Näiteks võib pettuse ohvriks langeda isegi ajalehekuulutuse kaudu mõnda väiksema väärtusega asja müües. Sellisel juhul võib skeem toimida nii, et potentsiaalne „ostja” helistab müüjale ja palub makse teostamiseks müüja arveldusarvet ning muid detaile. Seejärel tellib „ostja” müüja arveldusarvele SMS-laenu suuremas summas kui müüdava asja väärtus ning teatab siis müüjale, et kandis eksikombel üle vale summa (nt 200 krooni asemel 2000) ning palub üleliigse raha tagastada. Juhul kui müüja enne raha tagastamist ei kontrolli oma kontoväljavõttelt kontole laekunud raha päritolu, on temast enese teadmata saanud laenusaaja koos vastava tagasimaksekohustusega.

SMS laenu refinantseerimine; Eestis votta SMS laenu
Sigrid Korjus

Elu on täis üllatusi ja keerdkäike – sa ei tea kunagi, mil võid vajada lisaraha või millal tekib ootamatu võimalus minna reisile

SMS-laen
Anne Valbe

Juhul, kui su laenutaotlust ei võetud vastu, on enim levinud põhjus ebapiisav maksevõimekus. Isegi, kui sul ei ole maksehäireid, ei pruugi taotluse vastus olla positiivne, kui su sissetulek on liiga madal, et laenumaksetega toime tulla. Näiteks kui kuue kuu keskmine sissetulek on 300€ ning soovid laenata 600€, 150 euro suuruse kuumaksega, on väga tõenäoline, et sa ei saa laenu, kuna laenumakse moodustaks su sissetulekust 50%. Tavalise reegli kohaselt ei tohiks laenusumma olla suurem kui 40% taotleja igakuistest kulutustest alles jäävate vabade vahendite suurusest ehk kui sul jääb kuus üle 200 eurot peale kõikide igakuisete kulude katmist, siis ei tohiks laenumakse olla suurem kui 80 eurot.
Kui palju saab SMS-laenuga raha laenata?

Leia Sms Laen- TOP 5 sms laenu pakkujat – Parimintress.ee
Einar Rootare

Sms laenud nn. laenutootena on tuntud kõrgete intressimäärate tõttu, kuid alates 2015. aastast on ülemise peale intressimäärale pandud peale piir. Nagu eelnevalt sai mainitud, siis sms laen on tavaliselt väiksem laenusumma (näiteks 200€) ja see on võetud mõneks nädalaks kuni mõneks kuuks. Mida lühemaks ajaks võtad, seda soodsam smslaen ka on.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*