Tagatiseta kiirlaenud, väikseim väikelaen

Võrdlema
Saamise aeg Min Summa Maksimum summa Intressimäär(%)* Vanuseline
piirang
10 min. € 10000 € 500
Taotle Laenu
10 % 18-75
15 min. € 500 € 4000
Taotle Laenu
26 % 22-70

Väikelaen
Sigrid Korjus

Teie väikelaenu otsus peab olema põhjalikult läbimõeldud ja põhjendatud. Palun mõelge hoolega, kas Teie eelarve võimaldab laenu tagasimaksete õigeaegset tasumist. Ärge unustage, et laenu tähtaegselt tagastamata jätmisel rakendatakse laenuvõtja suhtes sanktsioone viivise näol; laenu tagasimaksmisest keeldumisel võidakse Teie võlgnevuse sissenõudmiseks pöörduda inkassofirmasse või kohtusse. Ühtlasi võivad võlaprobleemid kahjustada teie finantskäitumise ajalugu ning tekitada tulevikus probleeme laenude taotlemisel nii meie firmast kui ka teistest finantsasutustest. Palun tutvuge enne väikelaenulepingu sõlmimist kõikide laenutingimuste ja hinnakirjadega. Küsimuste tekkimisel võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega.

Tagatiseta kiirlaenud; väikseim väikelaen
Heiki Puhvel

Võid küsida ka foorumitest, kas kellelgi on selle osas kogemusi konkreetse ettevõttega – vahel võid nii leida huvitavaid seiku

Tagatiseta väikelaen igaks otstarbeks.
Kauri Rootare

Kui olete mõelnud oma ettevõttele kinnisvara soetada, käibekapitali suurendada või on teil hoopis mitu projekti, mis vajaksid rahastamist võite ärilaenu saamiseks Hüpoteeklaenu poole pöörduda. Et sellelt ettevõttelt laenu saada on oluline tagatise olemasolu, milleks sobib hästi mistahes Eestis asuv kinnisvara, kuid meeles tasuks pidada, et laenu antakse kõigest 60% ulatuses vara väärtusest, seega on oluline ka omafinantseeringu omamine. Laenu on maksimaalselt võimalik tagastada kuni 15 aastat ning lepingu sõlmimiseks tuleb teil ettevõtte kontorisse minna. Need asuvad 4 eesti suuremas linnas: Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*